Ürünler > Yangın Algılama Sistemleri

Intrinsically Safe Konvansiyonel Kızıl Ötesi (Infrared) Alev Dedektörü

İç Ortam Alev Dedektörü

FS-2000E (İÇ ORTAM) AYARLANABİLİR ALGILAMA BÖLGESİ.. HAFIZA ALARM LED'İ.. (UL BELGELİ)
Şık dizaynı, süper yüksek hassasiyeti ve koruma bölgesi ayarı ile FS-2000E alev dedektörü alev içindeki ultraviole ışınları hızlı bir şekilde algılayıp (10m) alevler büyümeden alarm verir, buna ek olarak harici çıkışını aktif eder. 
Algılama zamanlayıcısı ayarlanarak alarmın 4 modda (0,2sn, 1sn, 6sn, 30sn) aktif edilmesi sağlanabilir. Cihaz zor kullanılarak açılmak istenilirse buna karşı alarm verip alarmdan sonra dedektör üzerindeki led 3 dk. yanıp söner ve alarmın aktif olmasından sonra 47 dakika sürekli yanık kalır.Yangın/Güvenlik sistemine bağlanabilir. 
 


Harici Ortam Alev Dedektörü

FS-5000E (DIŞ ORTAM) ŞIK DİZAYN.. AYARLANABİLİR DUYARLILIK..
Şık dizaynı, süper yüksek hassasiyeti ve koruma bölgesi ayarı ile FS-5000E alev dedektörü alev içindeki ultraviole ışınları hızlı bir şekilde algılayıp (10m) alevler büyümeden alarm verir, buna ek olarak harici çıkışını aktif eder. 
Duyarlılık 2 seviyede ayarlanabilir. Algılama zamanlayıcısı ayarlanarak alarmın 4 modda (0,2sn, 1sn, 6sn, 30sn) aktif edilmesi mümkündür. Alarmdan sonra dedektör üzerindeki led 3 dk. yanıp söner ve alarmın aktif olmasından sonra 47 dakika sürekli yanık kalır. Ortamın ışık seviyesine göre Gece / Gündüz ayarını ayırt eder.Çalışma zamanı, algılama zamanı + gecikmeli kapanma modu 2 sn - 1dk.'dır, algılama zamanı + gecikmeli kapanma modu 5 sn - 10 dk.' dır.


Optik Duman Dedektörü, 48V

Pilli Optik Duman Dedektörü, 9V

Bağımsız olarak çalışan Pilli Duman Dedektörleridir. Kablo tesisatına ve panele ihtiyaç duymaksızın, içindeki buzzer vasıtasıyla, bulunduğu ortamda erken uyarı vermek amacıyla dizayn edilmişlerdir. Daha çok dairelerde, dubleks veya triplex binalarda ve pansiyon gibi ufak yaşam alanalrında tercih edilen bir dedektör tipidir.


Doğal Gaz Dedektörü, 12V

Karbonmonoksit Dedektör, 12V
Optik Duman Dedektörü, 12V, NC